Sposób nauczania

Wykorzystujemy najbardziej efektywne metody nauczania, które dają Ci perspektywę przyswojenia największej ilości wiedzy w możliwie najkrótszym czasie.

W LEKkim Kursie postawiliśmy największą uwagę na kwestie nauczania.

Posiadamy ogromną bazę wiedzy złożoną z tysięcy slajdów, pytań testowych, setki artykułów i grafik, w tym licznych grafik mnemotechnicznych.

Tym co nas wyróżnia jest zastosowanie najbardziej efektywnych z dostępnych narzędzi do nauki. Spaced repetition i active recall, microlearning, a także setki eksperckich wykładów, grafik mnemotechnicznych oraz różnorodność materiałów – wszystko dostępne do Twojego użytku.

Nie ma bardziej efektywnego sposobu nauki!

Spaced Repetition

Najbardziej efektywna na świecie metoda nauczania. Dzięki specjalnemu systemowi powtarzania materiału opartej na krzywej zapominania nasza platforma umożliwia szybszą i efektywniejszą naukę. Dana ilość wiedzy może zostać przyswojona w czasie od 10 do 50 – krotnie krótszym niż przy zastosowaniu tradycyjnych metod.

Active Recall

To technika oparta na rozwiązywaniu jak najczęściej pytań i testów w trakcie nauki. Pamięć długotrwała zostaje zwiększona w momencie, gdy część okresu nauki poświęcana jest wydobywaniu informacji z pamięci. W ten sposób nauka staje się bardziej efektywna.

Mnemoniki

Mnemoniki to grafiki ułatwiające zapamiętywanie, przechowywanie i przypominanie informacji. Szokują, zastanawiają, pomagają. Pozwalają na szybką i efektywną naukę poszczególnych zagadnień.

Mikrolearning

Podział informacji na niewielkie porcje pomaga zwiększyć uwagę i promować wyższe wskaźniki retencji. Badania pokazują, że mikrolearning może skutkować znacznym wzrostem zdawalności egzaminów (nawet do 20%).

Analiza postępów nauki

Liczne statystyki i porównania pomagają analizować postępy nauki, co zwiększa samoświadomość i motywację.

Różnorodność materiału

W trakcie nauki mózg nie może się nudzić. W LEKkim Kursie stosujemy różnorodne materiały, które znacznie wpływają na wydłużenie koncentracji i czasu operacyjnego.

Poznaj lepiej naszą ofertę:

Chcesz, aby nauka do egzaminu była prostsza, bardziej wydajna i przyjemniejsza?

Z pomocą Lekkiego Kursu jest to na wyciągnięcie Twojej ręki. Skorzystaj z szerokiej bazy sposobów nauczania i wybierz te, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.